Wij werken met PlanGo

Autorijschool Krijtland maakt gebruik van PlanGo rijschoolsoftware. PlanGo is een rijscholensoftwarepakket waarmee wij gemakkelijk met onze leerlingen kunnen communiceren. Onze leerlingen krijgen toegang tot hun eigen online leerlingenportaal (ook te downloaden als LeerlingApp!). In deze beveiligde portaal of app kun je onder andere gemakkelijk zien welke lessen je hebt gereden, welke lessen voor je staan ingepland en kun je je vorderingenkaart inzien. Wel zo gemakkelijk.

Het maakt niet alleen onze administratie een stuk eenvoudiger maar door de leerling-app heb je altijd inzicht in je afspraken, voortgang, tegoeden, toegang tot video’s en online lesvoorbereiding.

Nieuwsgierig hoe het werkt? Vraag eens aan je vrienden of familie die al bij onze rijschool lessen of gelest hebben.